30. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.04. 16:30 Grbalj Dečić 1 : 1 Naručite
21.04. 16:30 Petrovac Rudar 2 : 0 Naručite 
21.04. 16:30 Iskra Sutjeska 0 : 1  Naručite 
21.04. 16:30 Zeta Kom Eurozox 0 : 2   Naručite 
21.04. 17:00 Mladost Budućnost 1 : 1  Naručite 

 

29. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.04. 13:00 Budućnost Zeta 1 : 1 Naručite
14.04. 16:00 Sutjeska Petrovac 1 : 0 Naručite
14.04. 16:00  Kom Eurozox Iskra 0 : 0 Naručite
14.04. 16:00  Dečić Mladost 1 : 4 Naručite
14.04. 16:00  Rudar Grbalj 1 : 0 Naručite

 

28. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07.04. 13:00 Mladost Rudar 2 : 0 Naručite
07.04. 16:00 Petrovac Grbalj 0 : 1 Naručite
07.04. 16:00 Zeta Dečić 2 : 0 Naručite
07.04. 16:00 Sutjeska Kom Eurozox 0 : 1 Naručite
07.04. 16:00 Iskra Budućnost 0 : 1 Naručite

 

27. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.04. 15:30 Kom Eurozox Petrovac 2 : 0 Naručite
04.04. 15:30 Iskra Dečić 2 : 0 Naručite
04.04. 15:30 Mladost Grbalj 0 : 0 Naručite
04.04. 15:30 Zeta Rudar 1 : 3 Naručite
04.04. 16:30 Sutjeska Budućnost 3 : 2 Naručite

 

26. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.03. 15.30 Rudar Iskra 0 : 2 Naručite 
31.03. 15:30 Dečić Sutjeska 0 : 0 Naručite 
31.03. 17:00 Budućnost Kom Eurozox 1 : 1 Naručite
31.03. 18:30 Petrovac Mladost 0 : 0 Naručite
01.04. 15:00 Grbalj Zeta 2 : 0 Naručite

 

25. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.03. 15:00 Zeta Mladost 0 : 0 Naručite
17.03. 15:00 Budućnost Petrovac 1 : 1 Naručite
17.03. 15:00 Kom Eurozox Dečić 1 : 2 Naručite
17.03. 15:00 Iskra Grbalj 1 : 3 Naručite
18.04. 16:30 Sutjeska Rudar 2 : 1 Naručite 

 

24. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.03. 14:00 Mladost Iskra 1 : 0 Naručite
14.03. 15:00 Grbalj Sutjeska 2 : 3 Naručite 
14.03. 15:00 Dečić Budućnost 0 : 1 Naručite 
14.03. 15:00 Rudar Kom 1 : 1 Naručite
14.03. 17:30 Petrovac Zeta 0 : 0 Naručite

 

23. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.03. 13:00 Sutjeska Mladost 0 : 0 Naručite
10.03. 14:30 Budućnost Rudar 0 : 0 Naručite
10.03. 14:30 Dečić Petrovac 0 : 1 Naručite
10.03. 14:30 Kom Grbalj 1 : 3 Naručite
10.03. 14:30 Iskra Zeta 2 : 1 Naručite

 

22. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.03. 14:00 Mladost Kom 1 : 1 Naručite
04.03. 14:00 Rudar Dečić 1 : 0 Naručite
04.03. 14:00 Grbalj Budućnost 0 : 0 Naručite
04.03. 14:00 Zeta Sutjeska 0 : 1 Naručite
04.03. 17:30 Petrovac Iskra 0 : 0 Naručite

 

21. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.02. 13:30 Budućnost Mladost 1 : 1 Naručite
28.02. 14:00  Dečić Grbalj 0 : 0 Naručite
28.02. 14:00  Rudra Petrovac 3 : 1 Naručite
28.02. 14:00  Sutjeska Iskra 3 : 1 Naručite
28.02. 14:00  Kom Eurozox Zeta 0 : 1 Naručite 

 

20. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24.02. 13:00 Zeta Budućnost 1 : 1 Naručite
24.02. 14:00 Mladost Dečić 2 : 0 Naručite
24.02. 14:00 Iskra Kom Eurozox 3 : 0 Naručite
24.02. 14:00 Grbalj Rudar 1 : 0 Naručite
24.02. 17:00 Petrovac Sutjeska 1 : 0 Naručite

 

19. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.12. 13:00 Rudar Mladost 2 : 0 Pogledajte video
10.12. 13:00 Grbalj Petrovac 0 : 0 Pogledajte video
10.12. 13:00 Dečić Zeta 1 : 2 Pogledajte video
10.12. 13:00 Budućnost Iskra 0 : 1 Pogledajte video
10.12. 13:00 Kom Eurozox Sutjeska 0 : 1 Pogledajte video

 

18. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06.12. 13:00 Petrovac Kom Eurozox 0 : 1 Pogledajte video
06.12. 13:00 Dečić Iskra 3 : 1 Pogledajte video
06.12. 13:00 Rudar Zeta 0 : 0 Pogledajte video
06.12. 13:00 Grbalj Mladost 0 : 2 Pogledajte video
06.12. 16:00 Budućnost Sutjeska 3 : 1 Pogledajte video 

 

17. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01.12. 13:00 Zeta Grbalj 1 : 1 Pogledajte video
02.12. 13:00 Mladost Petrovac 5 : 0 Pogledajte video
02.12. 13:00 Iskra Rudar 0 : 2 Pogledajte video
02.12. 13:00 Sutjeska Dečić 3 : 0 Pogledajte video
02.12. 13:00 Kom Eurozox Budućnost 0 : 1 Pogledajte video


16. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.11. 13:00 Petrovac Budućnost 0 : 0 Pogledajte video
25.11. 13:00 Dečič Kom Eurozox 1 : 1 Pogledajte video
25.11. 13:00 Rudar Sutjeska 0 : 3 Pogledajte video
25.11. 13:00 Grbalj Iskra 0 : 1 Pogledajte video
28.11. 13:00 Mladost Zeta 0 : 1 Pogledajte video

 

15. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.11. 13:00 Zeta Petrovac 0 : 0 Pogledajte video
18.11. 13:00 Iskra Mladost 0 : 1 Pogledajte video
18.11. 13:00 Sutjeska Grbalj 1 : 0 Pogledajte video
18.11. 13:00 Kom Eurozox Rudar 1 : 0 Pogledajte video
18.11. 17:00 Budućnost Dečić 4 : 1 Pogledajte video

 

14. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.11. 13:00 Mladost Sutjeska 0 : 2 Pogledajte video
04.11. 13:30 Rudar Budućnost 2 : 0 Pogledajte video
04.11. 13:30 Grbalj Kom Eurozox 3 : 2 Pogledajte video
04.11. 13:30 Zeta Iskra 1 : 2 Pogledajte video
04.11. 17:00 Petrovac Dečić 1 : 0 Pogledajte video
Pregled kola Pogledajte video

 

13. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.10. 13:30 Iskra Petrovac 0 : 0 Pogledajte video
28.10. 13:30 Kom Eurozox Mladost 2 : 1 Pogledajte video
28.10. 13:30 Dečić Rudar 0 : 0 Pogledajte video
28.10. 14:00 Sutjeska Zeta 1 : 0 Pogledajte video
28.10. 16:00 Budućnost Grbalj 4 : 1 Pogledajte video

 

12. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.10. 12:30 Iskra Sutjeska 0 : 1 Pogledajte video
21.10. 13:30 Petrovac Rudar 0 : 0 Pogledajte video
21.10. 13:30 Grbalj Dečić 1 : 1 Pogledajte video
21.10. 13:30 Zeta Kom Eurozox 4 : 2 Pogledajte video
22.10. 13:30 Mladost Budućnost 3 : 3 Pogledajte video

 

11. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.10. 14:00 Sutjeska Petrovac 3 : 0 Pogledajte video
18.10. 14:00 Kom Eurozox Iskra 1 : 0 Pogledajte video
18.10. 14:00 Dečić Mladost 1 : 1 Pogledajte video
18.10. 14:00 Rudar Grbalj 0 : 1 Pogledajte video
18.10. 18:00 Budućnost Zeta 2 : 1 Pogledajte video


 

10. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.10. 14:00 Iskra Budućnost 0 : 0 Pogledajte video
14.10. 14:30 Petrovac Grbalj 2 : 3 Pogledajte video
14.10. 14:30 Mladost Rudar 1 : 1 Pogledajte video
14.10. 14:30 Zeta Dečić 1 : 1 Pogledajte video
14.10. 14:30 Sutjeska Kom Eurozox 4 : 0 Pogledajte video

 

9. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.09. 13:00 Zeta Rudar 0 : 0 Pogledajte video
30.09. 15:00 Kom Eurozox Petrovac 2 : 1 Pogledajte video
30.09. 15:00 Iskra Dečić 4 : 1 Pogledajte video
30.09. 15:00 Mladost Grbalj 2 : 1 Pogledajte video
01.10. 15:00 Sutjeska Budućnost 1 : 0 Pogledajte video

 

8. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.09. 13:00 Petrovac Mladost 1 : 0 Pogledajte video
22.09. 15:00 Grbalj Zeta 2 : 1 Pogledajte video
22.09. 15:00 Budućnost Kom 1 : 0 Pogledajte video
22.09. 15:00 Dečić Sutjeska 0 : 0 Pogledajte video
22.09. 15:00 Rudar Iskra 0 : 1 Pogledajte video

 

7. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.09. 13:00 Zeta Mladost 3 : 0 Pogledajte video
16.09. 15:00 Sutjeska Rudar 3 : 0 Pogledajte video
16.09. 15:30 Kom Eurozox Dečić 2 : 1 Pogledajte video
16.09. 15:30 Iskra Grbalj 0 : 0 Pogledajte video
16.09. 18:00 Budućnost Petrovac 0 : 0 Pogledajte video

 

6. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
08.09. 18:00 Petrovac Zeta 0 : 1 Pogledajte video
09.09. 15:00 Grbalj Sutjeska 1 : 1 Pogledajte video
09.09. 16:00 Mladost Iskra 2 : 0 Pogledajte video
09.09. 16:00 Dečić Budućnost 0 : 0 Pogledajte video
09.09. 16:00 Rudar Kom Eurozox 1 : 0 Pogledajte video

 

5. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.08. 17:00 Iskra Zeta 1 : 1 Pogledajte video
26.08. 17:00 Kom Eurozox Grbalj 0 : 0 Pogledajte video
26.08. 17:00 Dečić Petrovac 2 : 1 Pogledajte video
26.08. 17:00 Budućnost Rudar 1 : 0 Pogledajte video
26.08. 19:15 Sutjeska Mladost 1 : 1 Pogledajte video 

 

4. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.08. 17:00 Petrovac Iskra 0 : 1 Pogledajte video
19.08. 17:00 Mladost Kom Eurozox 2 : 2 Pogledajte video
19.08. 17:00 Grbalj Budućnost 1 : 2 Pogledajte video
19.08. 17:00 Rudar Dečić 4 : 0 Pogledajte video
20.08. 16:00 Zeta Sutjeska 1 : 2 Pogledajte video

 

3. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.08. 17:30 Dečić Grbalj 3 : 3 Pogledajte video
16.08. 17:30 Rudar Petrovac 4 : 1 Pogledajte video
16.08. 17:30 Kom Eurozox Zeta 1 : 1 Pogledajte video
16.08. 18:00 Budućnost Mladost 1 : 0 Pogledajte video
16.08. 19:30 Sutjeska Iskra 2 : 1 Pogledajte video

 

2. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
12.08. 17:00 Zeta Budućnost 1 : 0 Pogledajte video
12.08. 17:30 Grbalj Rudar 1 : 0 Pogledajte video
12.08. 17:30 Petrovac Sutjeska 0 : 1 Pogledajte video
12.08. 17:30 Iskra Kom Eurozox 1 : 1 Pogledajte video
12.08. 17:30 Mladost Dečić 0 : 0 Pogledajte video

 

1. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05.08. 18:00 Grbalj Petrovac 0 : 2 Pogledajte video
05.08. 18:00 Rudar Mladost 0 : 1 Pogledajte video
05.08. 18:00 Dečić Zeta 1 : 4 Pogledajte video
05.08. 18:00 Kom Eurozox Sutjeska 0 : 1 Pogledajte video
05.08. 19:00 Budućnost Iskra 3 : 0 Pogledajte video