14. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.01. 13:00 Ulcinj Studentski centar 80 : 90  
16.01. 16:00 Lovćen 1947 Jedinstvo - : -  
16.01. 16:30 Danilovgrad Sutjeska - : -  
17.01. 13:30 Teodo Junior - : -  
17.01. 14:00 Primorje 1945 Centar - : -  
17.01. 15:00 Pljevlja Mornar - : -  
17.01. 15:00 Anagastum Budućnost VOLI - : -  
      Ibar slobodan  

 

13. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
23.12. 18:00 Junior Mornar 73 : 94 Pogledajte video
24.12. 12:00 Budućnost VOLI Ulcinj 99 : 49 Pogledajte video
24.12. 12:30 Studentski centar Primorje 1945 79 : 89 Pogledajte video
24.12. 13:00 Centar Lovćen 1947 45 : 83 Pogledajte video
24.12. 14:00 Ibar Danilovgrad    
24.12. 15:00 Anagastum Pljevlja 100 : 86 Pogledajte video
04.01. 15:00 Sutjeska Teodo 92 : 57  
      Jedinstvo 1950 slobodan  

 

12. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.12. 14:30 Teodo Ibar 57 : 58 Pogledajte video
17.12. 11:00 Lovćen 1947 Studentski centar 75 : 64  
17.12. 11:30 Danilovgrad Jedinstvo 1950 68 : 66  
17.12. 13:00 Ulcinj Anagastum 87 : 89 Pogledajte video
17.12. 13:30 Mornar Sutjeska 82 : 96 Pogledajte video
17.12. 15:30 Pljevlja Junior 78 : 98  
17.12. 18:00 Primorje 1945 Budućnost VOLI 62 : 80  
      Centar slobodan  

 

11. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.12. 12:30 Jedinstvo 1950 Teodo 77 : 68 Pogledajte video
10.12. 11.00 Anagastum Primorje 1945 75 : 80 Pogledajte video
10.12. 14:00 Ulcinj Pljevlja 98 : 74  
10.12. 14:30 Centar Danilovgrad 77 : 56 Pogledajte video
10.12. 15:00 Sutjeska Junior 112 : 74 Pogledajte video
11.12. 14:00 Ibar Mornar 62 : 68  
11.12. 17:00 Budućnost VOLI Lovćen 1947 77 : 63 Pogledajte video
      Studentski centar slobodan  

 

10. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02.12. 14:30 Teodo Centar 67 : 74 Pogledajte video
03.12. 11:30 Danilovgrad Studentski centar 65 : 75  
03.12. 13:30 Mornar Jedinstvo 1950 83 : 69  
03.12. 16:00 Junior Ibar 80 : 56 Pogledajte video
03.12. 18:30 Primorje 1945 Ulcinj 86 : 71 Pogledajte video
04.12. 16:00 Pljevlja Sutjeska 74 : 105  
05.12. 18:00 Lovćen 1947 Anagastum 87 : 61  
      Budućnost VOLI slobodan  

 

9. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.11. 13:00 Jedinstvo Junior 60 : 71  
26.11. 12:00 Ulcinj Lovćen 1947 68 : 93  
26.11. 12:30 Studentski centar Teodo 83 : 55  
26.11. 15:00 Ibar Sutjeska 65 : 69  
26.11. 16:00 Primorje 1945 Pljevlja 84 : 71  
30.11. 18:00 Budućnost VOLI Danilovgrad 84 : 51  
    Centar Mornar odložena  
      Anagastum slobodan  

 

8. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.11. 14:30 Teodo Budućnost VOLI 75 : 98 Pogledajte video
18.11. 12:00 Junior Centar 79 : 73  
18.11. 12:00 Mornar Studentski centar 74 : 79  
18.11. 12:00 Danilovgrad Anagastum 83 : 79  
18.11. 13:00 Sutjeska Jedinstvo 1950 87 : 57  
19.11. 13:30 Primorje 1945 Lovćen 73 : 91 Pogledajte video
19.11. 15:00 Pljevlja Ibar 62 : 72  
      Ulcinj slobodan  

 

7. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
11.11. 12:00  Centar Sutjeska 62 : 81  
12.11. 12:00 Ulcinj Danilovgrad - : -  
12.11. 12:30 Studentski centar Junior 71 : 78  
12.11. 15:00 Anagastum Teodo 70 : 73 Pogledajte video
12.11. 16:00 Pljevlja Lovćen 1947 69 : 87  
13.11. 17:00 Budućnost VOLI Mornar 88 : 71 Pogledajte video
14.11. 11:00 Jedinstvo Ibar - : -  
      Primorje 1945 slobodan  

 

6. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.11. 13:00 Mornar Anagastum 95 : 69  
04.11. 16:00 Junior Budućnost VOLI 68 : 111 Pogledajte video
05.11. 12:00 Danilovgrad Primorje 1945 67 : 51  
05.11. 14:30 Teodo Ulcinj 79 : 84  
05.11. 15:30 Pljevlja Jedinstvo 81 : 67  
06.11. 20:45 Sutjeska Studentski centar - : -  
30.12.   Ibar Centar 59 : 65  
      Lovćen 1947 slobodan  

 

5. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.10. 13:30 Danilovgrad Lovćen 1947 52 : 80  
29.10. 14:30 Studentski centar Ibar 80 : 48  
29.10. 15:00 Ulcinj Mornar 76 : 92  
29.10. 16:30 Centar Jedinstvo 66 : 55  
29.10. 18:30 Primorje 1945 Teodo 82 : 58  
30.10. 20:00 Budućnost VOLI Sutjeska 89 : 72 Pogledajte video
30.10. 20:30 Anagastum Junior - : -  
      Pljevlja slobodan  

 

4. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20.10. 21:30 Sutjeska Anagastum 83 : 73 Pogledajte video
21.10. 13:00 Mornar Primorje 1945 85 : 56 Pogledajte video
22.10. 12:30 Junior Ulcinj 91 : 77 Pogledajte video
22.10. 14:30 Ibar Budućnost VOLI 58 : 70  
22.10. 14:30 Teodo Lovćen 1947 57 : 67 Pogledajte video
22.10. 15:00 Pljevlja Centar 78 : 82  
25.10. 15:00 Jedinstvo Studentski centar 65 : 83 Pogledajte video
      Danilovgrad slobodan  

 

3. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.10. 11:30 Mornar Lovćen 1947 83 : 63  
14.10. 14:30 Budućnost Voli Jedinstvo 81 : 47 Pogledajte video
14.10. 15:00 Anagastum Ibar 60 : 59 Pogledajte video
14.10. 17:00 Danilovgrad Pljevlja 78 : 80 Pogledajte video
15.10. 12:30 Studentski centar Centar 77 : 69 Pogledajte video
15.10. 15:00 Primorje 1945 Junior 93 : 92 Pogledajte video
15.10. 16:00 Ulcinj Sutjeska 66 : 108 Pogledajte video
      Teodo slobodan  

 

2. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07.10. 13:00 Jedinstvo Anagastum 63 : 74 Pogledajte video
07.10. 15:00 Sutjeska Primorje 1945 94 : 78  
08.10. 11:00 Centar Budućnost Voli 67 : 92 Pogledajte video
08.10. 14:00 Pljevlja Studentski centar 79 : 87 Nema videa
08.10. 14:30 Junior Lovćen 1947 79 : 75 Pogledajte video
08.10. 14:30 Teodo Danilovgrad 70 : 60 Pogledajte video
09.10. 15:00 Ibar Ulcinj 75 : 70 Pogledajte video
      Mornar slobodan  

 

1. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.09. 15:00 Primorje 1945 Ibar 100 : 51 Pogledajte video
02.10. 14:30 Teodo Pljevlja 66 : 86 Pogledajte video
02.10. 18:00 Budućnost Voli Studentski centar 63 : 44 Video u pripremi
03.10. 17:00 Danilovgrad Mornar 67 : 87 Pogledajte video
03.10. 19:30 Anagastum Centar 85 : 91 Pogledajte video
04.10. 19:30 Sutjeska Lovćen 1947 78 : 76 Pogledajte video
    Ulcinj Jedinstvo odložena  
      Junior slobodan